Top 5 najlepszych prezentów dla świeżo upieczonego pracownika

Top 5 najlepszych prezentów dla świeżo upieczonego pracownika

Choć mówi się, że bezrobocie ciągle maleje, to nadal znalezienie pracy, która będzie satysfakcjonować, a przy okazji będzie dobrze płatna jest dużym sukcesem. Zatem taką okazję warto uczcić. W dzisiejszym tekście przedstawimy Wam, naszym zdaniem, top 5 najlepszych prezentów dla świeżo upieczonego pracownika. Już teraz uchylimy Wam rąbka tajemnicy, że świetnym prezentem będą ramki ozdobne.

Top 1: połączenie funkcjonalności, estetyki i designu – wybierz ramki ozdobne

Nasza pierwsza propozycja łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i design. Mowa tutaj o ramce ozdobnej do zdjęć. Ramki ozdobne dekoracyjne niewątpliwie stanowią świetny prezent, wszak dzięki nim można podkreślić aranżację wnętrza, a dodatkowo takiego prezentu absolutnie nie można określić mianem nudnego. W ramce ozdobnej można umieścić śmieszny dyplom z gratulacjami. Oczywiście później świętujący może zamienić ją na ulubione zdjęcie i taką ramkę postawić na biurku w pracy. Warto zauważyć, że taki prezent nie jest obciążający dla portfela, a więc można sobie na niego pozwolić, a przy tym ma się 100% pewność, że spodoba się osobie obdarowanej.

Top 2: słodko i pysznie

Nasza druga propozycja niewątpliwie będzie na słodko. Oczywiście jak wiadomo wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy. Zatem zakup tortu będzie jak najbardziej słusznym wyborem, tym bardziej że można na nim umieścić gratulacje. Najlepiej, aby tort był w ulubionym smaku naszego solenizanta. Ciekawą opcją jest także własnoręczne upieczenie pysznego rarytasu, ale najlepiej podejmować się tego zadania mając o pieczeniu ciast jakieś pojęcie, wszak nie chce się podać osobie obdarowanej i gościom ciasta, które będzie wywoływało…salwy śmiechu. Można także zakupić babeczki, a następnie własnoręcznie ułożyć na nich napisy z czekoladowych liter.

Top 3: voucher na szaloną przygodę

Często mówi się, że wraz z otrzymaniem pracy tak naprawdę rozpoczyna się dorosłe życie. Zatem takie przejście warto także dodatkowo uczcić ofiarując voucher na szaloną przygodę. Tutaj możliwości jest naprawdę sporo. Można zdecydować się na przejażdżkę ultra szybkim pojazdem po torze wyścigowym, oczywiście jako pasażer. Dla osób lubiących jeszcze większą adrenalinę i dużą moc przygód polecamy skok ze spadochronem, a także na bungee. Dobrym wyborem może być także wystrzałowa kula, która z bardzo dużą szybkością wznosi się, a następnie upada. Duże emocje gwarantowane. Na samą myśl aż ciarki przechodzą.

Top 4: paintball albo impreza laserowa

Można również zdecydować się na zorganizowanie imprezy paintballowej albo laserowej. Dzięki temu będziecie świetnie się bawić, a jednocześnie przeżyjecie przygody. Taka zabawa to także doskonała możliwość, aby zapomnieć o codziennych stresach i zwyczajnie się wyluzować. Oczywiście trzeba zdawać sobie sprawę, że taki strzał może być delikatnie ujmując bolesny, a ponadto zimą nie sprawia to dużej przyjemności. Wtedy zdecydowanie lepszym wyborem jest impreza laserowa. W tym przypadku nie trzeba obawiać się siniaków.

Top 5: coś stylowego i na lata

Nasza ostatnia propozycja niewątpliwie będzie najbardziej praktyczna, a przy tym będzie nosiła znamiona prestiżu i elegancji. Mowa tutaj o zakupie ekskluzywnego zegarka. Oczywiście należy zdawać sobie sprawę, że ceny są bardzo różne, ale jeżeli zależy nam na dobrym modelu, trzeba wydać około 1000 zł. Najlepiej sprawdzi się model na skórzanym pasku, który jest ponadczasowy i jednocześnie pasuje do każdej stylizacji. Doskonale prezentuje się nawet do tych ultra formalnych. Dodatkowo można umieścić na jego tyle grawer. Takie spersonalizowanie niewątpliwie jest świetnym wyborem i pamiątką na lata. Dla kobiet polecamy modele z mniejszą tarczą na czarnym pasku. Z kolei w przypadku panów sprawdzą się większe tarcze również na skórzanym pasku. Oczywiście możecie postawić również na modele na bransolecie. Jeżeli zakup przewyższa Wasze możliwości finansowe, to zawsze możecie zorganizować zbiórkę wśród rodziny i znajomych.

Wyjątkowe okazje warto wyjątkowo uczcić, a do nich niewątpliwie wlicza się otrzymanie dobrej pracy. Jeżeli więc szukacie ciekawych pomysłów, to koniecznie skorzystajcie z naszego zestawienia, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *