Narożnik idealny do Twojego wnętrza

Narożnik idealny do Twojego wnętrza

Elegancja, piękno i wygoda to trzy podstawowe cechy, na które zwracamy uwagę zapoznając się z ofertą salonów meblowych.

Jak często oglądając reklamy mebli widzimy, jak pani czy też pan szukający narożnika do pokoju wybiera go nie tylko patrząc na jego wygląd, ale i siada, żeby ocenić czy jest wygodny. Ta – zdawać się by mogło śmieszna scena – pokazuje, że narożnik jaki ma stanąć w naszym wnętrzu musi łączyć w sobie wiele cech.

Narożnik – estetyka i funkcjonalność

Wybierając kolejne elementy wyposażenia wnętrza po pierwsze zwracamy uwagę na to, czy będą one pasowały do całości. Wkomponowywały się w nie tworząc jedną całość. Czy brakujący narożnik będzie pasował do pozostałych mebli, paneli podłogowych, a faktura tkaniny jaką został obity będzie współgrać z firankami i zasłonami zdobiącymi okno?

Z drugiej strony ważne jest to jak narożnik został wyprofilowany, a mówiąc prościej – czy jest on wygodny siedzenia – a także i leżenia – czy pozostawia w tym względzie wiele do życzenia. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Homecare – producent mebli, krzeseł, łóżek itp (więcej na https://mebelhome.pl/pl/producer/Homecare/101). Projektanci mebli tworzący tę firmę dokładają wszelkich starań do tego, by to, co tworzą było po prostu wygodne. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na narożniki Polipol, które łączą w sobie cechy, które w meblach poszukuje każdy klient salonów meblowych – https://mebelhome.pl/pl/producer/Polipol/66

Wśród klientów bardzo często poszukiwane są narożniki w kształcie litery „U”, cechujące się głębokim siedziskiem oraz z regulowanymi oparciami, co jest szalenie istotne w przypadku rodzin, a także singli, którzy na spotkania ze znajomymi z chęcią umawiają się we własnym mieszkaniu i np. lubią organizować maratony filmowe. Jeśli narożnik, z którego korzystają miłośnicy dobrych filmów ma regulowane oparcie to zawsze, po kilku godzinach spędzonych przed ekranem telewizora, można zmienić kąt oparcia i dzięki temu zmienić pozycję ciała, by nadal czuć się komfortowo. Ta funkcja jest bardzo przydatne także z innego względu – każdy z nas jest innego wzrostu, a to oznacza, że dla każdej osoby wygodne jest inne ustawienie oparcia.

Narożnik – mniej znaczy lepiej

Wybierając meble każdy z nas zwraca uwagę, by były one modne, cechowała je nowoczesność. Obecnie te cechy odzwierciedla prosta forma, minimalizm w kwestii ozdobników. Dla Homecare elementem, który dodaje efektywności narożnikom są nóżki – mogą być one delikatne drewniane, albo kwadratowe klocki. Producent pamięta, że gusta klientów są zróżnicowane i pozostawia dla nich przestrzeń – dlatego w jego ofercie odnajdziemy narożniki w nowoczesnej konwencji, które stoją bezpośrednio na podłodze.

Narożnik to świetne rozwiązanie, kiedy w naszym pomieszczeniu często spotyka się większa liczba osób – bez problemu znajdą one miejsce do siedzenia, a gospodarz spotkania nie będzie musiał szukać dodatkowych krzeseł. Równocześnie wybór ten zadowoli osobę, która lubi sama, w domowym zaciszu spędzać wieczory. Ich obszerność pozwoli także wygodnie spędzić całą noc w przypadku, kiedy zaśniemy oglądając film, albo czytając książkę. Budząc się rano nawet w salonie, miło poczuć wokół siebie elegancję, dobry smak, a to zapewni odpowiednio dobrana pościel. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Sleeptime, producent pościeli, który wie czym jest piękno i jak jego widok po przebudzeniu może sprawić, że właśnie zaczął się kolejny, piękny dzień. Sprawdź: https://mebelhome.pl/pl/producer/Sleeptime/85


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *