Kolory ziemi we wnętrzu – ekskluzywny mat

Kolory ziemi we wnętrzu – ekskluzywny mat

W poprzednich sezonach jednym z najpopularniejszych trendów w projektowaniu aranżacji domu było stosowanie mnóstwa bieli oraz szarości, połączonych tylko z kilkoma czarnymi akcentami i wyrazistymi motywami geometrycznymi. Jednak wnętrza w ostatnich miesiącach ponownie pokazują swoją ciepłą, komfortową, a przede wszystkim naturalną odsłonę. Do łask wracają delikatne pastele i ziemiste tony z matowym wykończeniem. Podpowiadamy, jaka farba do ścian pozwoli stworzyć niezwykle modny, ekskluzywny wystrój domu.

Czym charakteryzuje się naturalna paleta barw?

Te wyjątkowe odcienie tworzą ciepły klimat w każdym pomieszczeniu, w którym zostaną wykorzystane. Zaliczamy do nich beże, brązy, kość słoniową i wiele innych miękkich, naturalnych tonacji. Ich neutralność sprawia, że klimat danego pokoju jest wyjątkowo relaksujący. Świetnie sprawdzą się jako farba do ścian zarówno w kompaktowych, jak i wyjątkowo przestronnych wnętrzach. Są uniwersalne – kolory ziemi z palety Beckers Designer Collection bardzo łatwo łączyć z różnego rodzaju dekoracjami. Najlepiej prezentują się w matowym wydaniu, które gwarantuje stworzenie niezwykle stonowanego, ekskluzywnego wnętrza.

W których pomieszczeniach warto wykorzystać ziemiste odcienie?

Naturalna paleta kolorów jest dziś jednym z najpopularniejszych wyborów w aranżacji wnętrz. Jej ponadczasowość, wygoda dopasowania do każdej aranżacji oraz niezwykła estetyka gwarantuje łatwą zmianę oblicza mieszkania. Barwy ziemi tworzą poczucie wyjątkowej stabilności i zapewniają niezwykłą przestrzeń do rozwoju relacji między domownikami. Będą zatem idealnym wyborem dla wszystkich pomieszczeń. Szczególnie dobrze prezentują się w centralnych przestrzeniach, takich jak salon, gdzie niosą ze sobą spokojną energię. Wpływają także na wewnętrzną równowagę, więc beż, piasek czy delikatny brąz w matowym wykończeniu może być znakomitym malowaniem do sypialni i gabinetu.

Jakie zalety ma farba do ścian z matowym wykończeniem?

Kolory ziemi szczególnie dobrze prezentują się właśnie w matowej odsłonie. Ten rodzaj wykończenia wybacza część błędów, które doskonale widoczne są przy pokryciu farbą o wysokim połysku. Charakterystyczna dla matowego wykończenia jest niezwykle ekskluzywna elegancja. Mat dodaje niezwykłego szyku każdej przestrzeni, w której zostanie wykorzystany. Dlatego też farby do ścian z tego typu wykończeniem to dobry wybór w przypadku sypialni, salonów oraz jadalni.

www.beckers.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *