Czym są wielkoformatowe płyty ścienne Rocko Tiles i dlaczego warto mieć je w swojej łazience?

Czym są wielkoformatowe płyty ścienne Rocko Tiles i dlaczego warto mieć je w swojej łazience?

Czym wykończyć łazienkę, aby z jednej strony materiał, który trafi na podłogi i ściany, był trwały i odporny na wilgoć, z drugiej, ładnie i elegancko wyglądał? Płytkami! Oczywistą odpowiedzią wydają się płytki. Ale na rynku pojawiła się rewolucyjna nowość, która podbija serca klientów. Płyty wielkoformatowe Rocko Tiles. To uniwersalny wyjątkowy produkt, który sprawdza się zarówno w małych łazienkach, jak i przestronnych salonach kąpielowych. Dlaczego? Duży format pozwala pokryć spore powierzchnie ściany, tworząc estetyczne, jednolite płaszczyzny bez zbędnego fugowaia i przestrzeni. Z kolei różnorodne dekory pozwalają stworzyć wyjątkowy styl łazienki. Nie bez znaczenia pozostają ich cechy takie jak wodoodporność czy łatwość w utrzymaniu czystości.

Szukając odpowiednich płytek do swojej łazienki, warto zajrzeć na stronę https://strefaplyt.pl/p/wykonczenie-wnetrz-dekoracja-scian-rocko-wall-system,198  Tam znajdziemy wodoodporne wielkoformatowe płyty ścienne Rocko Tiles, które stanowią najnowszą kolekcję Rocko Wall System.

Płyty z serii Rocko Wall System – cienkie i lekkie idealne na ścianę

Rocko Tiles to prawdziwa rewolucja w materiałach i produktach wykończeniowych. Płyty ścienne nie tylko doskonale imitują drewno (czy inne naturalne materiały), ale są od niego o wiele trwalsze i w 100% wodoodporne. Wyjątkowy, duży format oraz możliwość zamówienia płyt na wymiar sprawiają, że produkt sprawdzi się w każdej łazience – tej małej i tej dużej.

A jeśli nie jesteś miłośnikiem drewnianych wykończeń, ścienne płyty wielkoformatowe są także dostępne w dekorach imitujących beton lub marmur..Warto też nadmienić, że płytki z serii Rocko Wall System sącienkie i lekkie, co zapewnia nie tylko estetyczny wygląd ale i łatwość montażu. Z powodzeniem zastępują farbę, tapetę, gres, czy płytki ceramiczne.

Niekwestionowaną zaletą produktów z serii Rocko Tiles jest także fakt, iż są bardzo funkcjonalne, łatwe w montażu i stabilne wymiarowo. Ponadto, idealnie sprawdzają się przy remontach starych łazienek, ponieważ można je montować na starych płytkach lub betonie.

Wodoodporne wielkoformatowe płyty ścienne Rocko Tiles wpisują się także w modowe trendy 2021 roku. Prym w tym sezonie wiedzie natura i wszystko, co się z nią kojarzy.

Wodoodporne wielkoformatowe płyty ścienne w modnych kolorach

Przykład? Wodoodporny panel ścienny Dąb Przybrzeżny Fossil Evoke, doskonale oddaje strukturę drewna. Ciemny brąz z lekką szarą powłoką powoduje, że przypomina nieco polanko. W tonacji „drzewnej” zostały utrzymane także panele ścienne Vintage Herringbone oraz Dąb Coast Evoke. 

Kolory ziemi, czyli różne odcienie szarości i brązów z kolei znajdziemy w panelach ściennych Rainforest Brown i Copper Lamiera. Panele w takich odcieniach są niezwykle ciekawym materiałem dekoracyjnym, który sprawia, że wnętrze staje się surowe i tajemnicze.

Wśród modowych trendów na 2021 rok znajdziemy także materiały marmurowe, które nadają wnętrzom szlachetności i elegancji. Niestety, jako materiał wykończeniowy do łazienek nie sprawdzają się, ponieważ są dość wrażliwe na uszkodzenia oraz cechuje je duża nasiąkliwość.

Jeśli jednak koniecznie chcesz mieć marmur w swoim salonie kąpielowym, wybierz płytę ścienną SPC, która idealnie odwzorowuje kolor oraz strukturę tego naturalnego produktu z wyraźnym rysunkiem charakterystycznego użylenia. Perfekcyjne odwzorowanie kamienia udało się uzyskać dzięki zeskanowaniu powierzchni marmuru i nowoczesnemu cyfrowemu zadrukowi.

Płytki z kolekcji Rocko Wall System w bieli – zawsze modne!

Ci, którzy chcą mieć w swojej łazience uniwersalny styl, koniecznie bliżej powinni przyjrzeć się wodoodpornym panelom ściennym White. Są one jednym z najpopularniejszych dekorów w kolekcji Rocko Tiles. To zupełnie nie dziwi, ponieważ biel w łazience nigdy nie wychodzi z mody. Ponadto, jasne kolory optycznie powiększają pomieszczenie, więc sprawdzą się także w małych pomieszczeniach.

Duży wybór, wysoka jakość i trwałość płyt oraz ich atrakcyjna cena, powodują, iż Rocko Wall System są jednymi z najczęściej wybieranych produktów do wykończenia ścian. Co więcej, Rocko Tiles nawiązują dekorami do popularnych winylowych paneli podłogowych Rocko, pozwalając bez problemu stworzyć elegancką i spójną przestrzeń.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *